Нєдєльчєва Світлана
Спеціаліст з продажу квартир
Одеса
Нєдєльчєва Світлана
Спеціаліст з продажу квартир
Одеса
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 дні тому
Помогаю продать, купить, сдать снять для вас недвижимость..
Міста
Продає
-
1286 000 $1 365 $/м²Французький бульв., 22/42 кімнати63 / 21 / 27 м²поверх 2 з 232016 рік побудови3 дні томуСвітла простора кухня-вітальня та окрема спальня, євродвушка, 2 поверх, вікна у двір. Будинок від БК Стікон. Євроремонт, 63 кв. м, при продажі залишаються меблі та техніка. Є підземний паркінг, дитячий майданчик. Територія під охороною, близько до Траси здоров'я та популярних одеських пляжів. ТОРГ -
1058 000 $1 208 $/м²Ніни Строкатої вул. (Буніна), 52 кімнати48 / 27 / 13 м²поверх 4 з 41956 рік побудови3 дні тому2 роздільні кімнати та кухня-їдальня, сталінка, 4-й поверх, залізобетонні перекриття, 48 кв. м загальної площі, вікна у двір, є балкон. Квартира з ремонтом! Продаж з меблями та технікою! Чистий під'їзд, бетонні сходи. Двір зачиняється. ТОРГ -
1075 000 $1 744 $/м²Італійський бульв., 1а1 кімната43 / 18 / 14 м²поверх 6 з 141 тиж. тому1-кімнатна квартира в ЖК «24 Перлина», євроремонт, 43 кв. м, 6-й поверх, вікна у двір, залишаються меблі та техніка. Є підземний паркінг у будинку, територія, що охороняється. Поруч театр Музкомедії, пляж «Отрада». Торг!!! -
1281 000 $1 884 $/м²Аркадійське плато вул. (Гагаринське плато), 5Б2 кімнати43 / 15 / 10 м²поверх 12 з 191 міс. томуЖК 6-та Перлина, Аркадія, Аркадійське плато. Кухня-студія з диваном + окрема спальня, вид на місто, 43 кв. м, гардеробна. 12-й поверх. Закрита територія, що охороняється. Є підземний паркінг. -
668 000 €1 511 €/м²Курортний пров., 2/12 кімнати45 / 18 / 18 м²поверх 18 з 251 міс. томуКухня-вітальня та окрема спальня ЖК «Атмосфера», 18-й поверх, 45 кв. м, лоджія Вид на море Елітний житловий комплекс, із власним подвір’ям, паркінгом
-
продано
1742 000 $1 167 $/м²Одеська вул., 451 кімната36 / 16 / 8 м²поверх 13 з 175 міс. тому1к квартира в ЖК Одесские Традиции, район Слободка Новострой Квартира после ремонта, 36 кв м общая площадь Есть гардеробная, ванная, открытая лоджия Остается при продаже мебель и частично техника Цена 42тыс долл ТОРГ -
здано
26700 $/місФранцузький бульв., 22/23 кімнати100 / 45 / 25 м²поверх 18 з 228 міс. томуЖК от СК Стикон на Французском бульваре/Довженко, не далеко трасса Здоровья, пляжи Дельфин, Калетон 2 раздельные комнаты и кухня студия, 3 кондиционера, посудомоечная машина, сушильная машина.. Вид на море Итальянская мебель и техника! Есть все необходимое для комфортного проживания.. 750 долл Торг..